2019 ŞUBAT SÖZLEŞMELİ ATANAN ÖĞRETMEN ADAYLARIMIZ

2019 ŞUBAT SÖZLEŞMELİ ATANAN ÖĞRETMEN ADAYLARIMIZ

Tarih: 20 Temmuz 2019 Cumartesi

  ADI SOYADI   BÖLÜMÜ   ATANDIĞI KURUM PUAN
GÜLSÜM ÖZTÜRK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji YOZGAT/MERKEZ/Esenli Bilal Şahin İmam Hatip Ortaokulu 82/81,562
MERVE ER KOYUNCİ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ŞANLIURFA/BİRECİK/Mezra İmam Hatip Ortaokulu 82/82,1
MAKBULE BERBER Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji UŞAK/BANAZ/Şehit Polis Nazım Tuncer Kızılhisar Ortaokulu 88/88,242
MERVE KESKİN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ŞANLIURFA/HARRAN/Süleymanşah İmam Hatip Ortaokulu 80/80,122
BÜŞRA AKTAŞ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji AĞRI/TUTAK/Erdal Ortaokulu 79/78,508
TUĞBA BAŞAR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji KASTAMONU/ŞENPAZAR/Şenpazar İmam Hatip Ortaokulu 85/84,903
BÜŞRA ÇAYLAK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji MARDİN/KIZILTEPE/Eskin Ortaokulu 80/79,876
ANIL ER Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Barak Ortaokulu 83/83,393
BÜŞRA ATAŞ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji KAHRAMANMARAŞ/GÖKSUN/Kanlıkavak Ortaokulu 83/82,621
BÜŞRA ŞENTÜRK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji VAN/GÜRPINAR/Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Ortaokulu 81/80,883
NAZLINUR ÖKSÜZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji HATAY/REYHANLI/Toki İstiklâl Ortaokulu 82/81,753
BUĞRA COŞKUNSOY Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji MUŞ/HASKÖY/Karakütük Ortaokulu 79/79,481
ESMA NUR ALTUNOK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji MARDİN/KIZILTEPE/İMKB İmam Hatip Ortaokulu 82/81,871
BÜŞRA ARSLAN  Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Ceylanpınar Muratlı İmam Hatip Ortaokulu 78/78,233
OSMAN BURAK SÖNMEZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji VAN/TUŞBA/Şehit Nihat Akbaş Ortaokulu 82/81,746
FEYZULLAH YILMAZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji MUŞ/HASKÖY/Hasköy Anadolu İmam Hatip Lisesi 80/80,431
ESMA NUR ÇELİK  Rehberlik SİİRT/MERKEZ/Merkez İMKB Ortaokulu 82/82,179
CENNET ARAS Rehberlik SİİRT/MERKEZ/Mimar Sinan Anadolu Lisesi 82/81,558
AYŞE SÜMEYRA GÜLHAN Rehberlik KONYA/SELÇUKLU/Selçuklu Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe 84/84,373
NESLİHAN ERDOĞDU Rehberlik KONYA/ÇUMRA/Merkez Atatürk Ortaokulu 84/83,861
DEMET GÜNEŞ Rehberlik KOCAELİ/DİLOVASI/Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu 86/85,886
MELTEM KILIÇ Rehberlik ELAZIĞ/MERKEZ/Şehit Süleyman Budak Ortaokulu 83/83,418
AHMET EMİN ARI Rehberlik ERZİNCAN/MERKEZ/Erzincan Milli Egemenlik Anadolu Lisesi 84/84,128
HARUN DERELİ Rehberlik VAN/ERCİŞ/Erciş Rehberlik ve Araştırma Merkezi 83/83,029
YAVUZ BOZKURT ERTAŞ Rehberlik UŞAK/MERKEZ/Uşak Rehberlik ve Araştırma Merkezi 84/84,08
EBRU YAVUZ Rehberlik İSTANBUL/SULTANBEYLİ/Namık Kemal Ortaokulu 85/85,029
RIDVAN CELTSEN Rehberlik ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 82/81,756
ADEM KANTAR Rehberlik TUNCELİ/PÜLÜMÜR/Pülümür Ortaokulu 82/81,591
DERYA IŞIK Özel Eğitim YOZGAT/MERKEZ/Bozok İlkokulu 84/84,479
OYA NUR ÇETİN Özel Eğitim SİVAS/SUŞEHRİ/Suşehri Rehberlik ve Araştırma Merkezi 81/80,573
HATİCE OĞULCAN  Özel Eğitim ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Viranşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi 78/78,222
BÜŞRA ERTÜRK Özel Eğitim SİVAS/MERKEZ/Vali Zübeyir Kemelek İlkokulu 80/79,588
SÜMEYYE TASAR ŞEN Özel Eğitim SİVAS/ŞARKIŞLA/Sefil Selimi Ortaokulu 82/81,707
ARİFE TARTAR Özel Eğitim HATAY/KIRIKHAN/Atatürk Ortaokulu 86/85,797
MERVE YÜCEL Özel Eğitim SİVAS/GEMEREK/Yeniçubuk Atatürk İlkokulu 84/84,487
EBRU ÇAKIR Sınıf Öğretmenliği ŞIRNAK/MERKEZ/Rekabet Kurumu İlkokulu 75/74,82
MELİKE TAŞDEMİR Sınıf Öğretmenliği KARS/KAĞIZMAN/Kozlu Köyü İlkokulu 77/77,495
HİLAL KAYA Sınıf Öğretmenliği MARDİN/KIZILTEPE/Sürekli İlkokulu 81/80,633
RANA SİNİR Sınıf Öğretmenliği KOCAELİ/DİLOVASI/Şehit Can Duyar İlkokulu 87/86,691
DERYA AKMAN Sınıf Öğretmenliği VAN/MURADİYE/Kemerköprü Köyü İlkokulu 79/79,336
OĞUZHAN YENİLMEZ Sınıf Öğretmenliği VAN/BAŞKALE/Ortayazı İlkokulu 75/75,476
MERVE ALTEMİR Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/AKÇAKALE/15 Temmuz Şehitleri İlkokulu 77/77,361
VESİLE ERCAN Sınıf Öğretmenliği BATMAN/SASON/Yiğitler İlkokulu 76/76,207
FATMA TURAN Sınıf Öğretmenliği ERZURUM/HINIS/15 Temmuz İlkokulu 79/79,163
ÖZGÜR KILIÇ Sınıf Öğretmenliği YOZGAT/ÇAYIRALAN/Yukarı Yahyasaray İlkokulu 85/84,629
CANSU DURAN Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/HALİLİYE/GAP İlkokulu 83/82,641
ASLI TORUN Sınıf Öğretmenliği DİYARBAKIR/DİCLE/Taşlı Mezrası ilkokulu 81/80,91
SEDA EREN Sınıf Öğretmenliği MARDİN/KIZILTEPE/Küplüce İlkokulu 78/78,05
HACER ÜNAL Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Avcılı İlkokulu 77/77,311
SEZER GÜZEL Sınıf Öğretmenliği KOCAELİ/DİLOVASI/Dilovası Hasan Ali Yücel İlkokulu 89/89,471
SENA İNCEOĞLU Sınıf Öğretmenliği KİLİS/MUSABEYLİ/Hasancalı İlkokulu 76/76,485
ZEYNEP GÜL KARAER  Sınıf Öğretmenliği GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Nesrin Mehmet Abar İlkokulu 86/85,915
GÜLSEREN ÖZTAŞ Sınıf Öğretmenliği Kura ile SİİRT/ERUH/Yanıkses İlkokulu 75/75,157
EMİRCAN AKSOY  Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Cumhuriyet İlkokulu 85/85,215
MERYEM DURAK  Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/HARRAN/Cumhuriyet İlkokulu 78/78,049
BÜŞRA KOÇAK Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/AKÇAKALE/İbn-i Haldun İlkokulu 76/76,38
SONAY ACAR Sınıf Öğretmenliği AĞRI/DOĞUBAYAZIT/Sağdıç İlkokulu 79/79,039
GAMZE FIRAT Sınıf Öğretmenliği ŞANLIURFA/SİVEREK/Selçuk İlkokulu 81/81,067
HATİCE OKUR Okul Öncesi Öğretmenliği GÜMÜŞHANE/KÖSE/Köse İlkadım Anaokulu 83/82,521
GÖKHAN YILDIZ Okul Öncesi Öğretmenliği IĞDIR/MERKEZ/Mehmet Çavuş Ortaokulu 83/83,213
RABİA KARSLI Okul Öncesi Öğretmenlği KARS/SARIKAMIŞ/Zübeyde Hanım Anaokulu 82/81,873
YASEMİN ÇEKEN  Okul Öncesi Öğretmenliği MARDİN/KIZILTEPE/Yalınkılıç İlkokulu 80/80,156
BURÇİN BİGE Okul Öncesi Öğretmenliği GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Ziya Gökalp İlkokulu 84/83,607
ZEHRA BULUT Okul Öncesi Öğretmenliği ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Aydoğdu İlkokulu 80/79,666
HAZAL ÇAĞLA ERGİN Okul Öncesi Öğretmenliği HATAY/HASSA/Zeytinoba İlkokulu 80/80,131
HAYRİYE ÖZLER Biyoloji ERZURUM/ŞENKAYA/Şenkaya Anadolu Lisesi 84/84,47
YASEMİN KILIÇ Biyoloji YOZGAT/YENİFAKILI/Adem Karacabay Anadolu Lisesi 87/87,071
HARUN ÖZYURT Biyoloji HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Muharrem Malazgirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 83/83,305
SULTAN BİLSEL  Türkçe GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Mustafa Necati Ortaokulu 84/84,182
HİLAL GÜLER Türkçe ARDAHAN/GÖLE/Kuytuca Erkunt Traktör Sanayi A.Ş. Ortaokulu 81/80,673
KÜBRA DOĞAN  Türkçe BATMAN/MERKEZ/Metin Bostancıoğlu Ortaokulu 83/83,094
GÖZDE PEKCAN  Türkçe  YOZGAT/MERKEZ/Sarıfatma Ortaokulu 84/83,86
DİLBER ÇINAR Türkçe UŞAK/KARAHALLI/Cumhuriyet Ortaokulu 87/87,186
YASEMİN YILDIZ Türkçe VAN/TUŞBA/Vali Adnan Darendeliler Ortaokulu 83/82,865
SEREN YARALI  Beden Eğitimi KARS/KAĞIZMAN/Kötek Şehit Taner Seloğlu Ortaokulu 81/81,083
ERCAN ÇELİK Beden Eğitimi BİTLİS/ADİLCEVAZ/Adilcevaz Anadolu Lisesi 87/87,173
BUĞRA FEVZİ YAĞDIRAN Beden Eğitimi KONYA/KARAPINAR/Fevzi Paşa Ortaokulu 82/81,875
FATMA NUR GÜÇÇÜK Arapça KIRŞEHİR/ÇİÇEKDAĞI/Çiçekdağı Anadolu İmam Hatip Lisesi 73/72,692
YELİZ ATEŞ Fizik KONYA/ILGIN/TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 82/82,004
HACER AKBULUT Fizik SİİRT/KURTALAN/Selahattin Eyyubi Anadolu Lisesi 78/77,614
DAMLA PEKYILMAZ Kimya/Kimya Teknolojisi MARDİN/NUSAYBİN/Akarsu Çok Programlı Anadolu Lisesi 81/80,616
YURDANUR OYUCU Kimya/Kimya Teknolojisi YOZGAT/YERKÖY/Rabia Koyunbaşoğlu Anadolu Lisesi 89/89,139
YASEMİN ETGÜ Kimya/Kimya Teknolojisi BATMAN/BEŞİRİ/Beşiri Anadolu Lisesi 82/81,978
GÖZDE NARMAN Kimya/Kimya Teknolojisi KONYA/KARATAY/Karatay Aykent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 88/87,626
KAMİLE KIRKBEŞ İ.H.L. Meslek Dersleri KAHRAMANMARAŞ/AFŞİN/Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi 80/79,554
AHMET ADANUR İ.H.L. Meslek Dersleri YOZGAT/ÇEKEREK/Şehit Mustafa Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 81/81,394
AHMET KARAÇİÇEK Tarih MARDİN/YEŞİLLİ/Yeşilli Anadolu İmam Hatip Lisesi 85/85,13
MERYEM BASIÇ Tarih İSTANBUL/AVCILAR/Avcılar Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 85/84,507
FATMA TUFAN Din Kült. ve Ahl.Bil. Kura ile ŞIRNAK/SİLOPİ/Kavallı Ortaokulu 79/79,235
HİCRAN SİTİL Din Kült. ve Ahl.Bil KONYA/ÇUMRA/Mustafa Onbası Ortaokulu 83/83,252
SELAMİ KILIÇ Din Kült. ve Ahl.Bil. ERZURUM/KARAYAZI/Anıtlı Ortaokulu 78/78,015
ABDURRAHMAN YAŞAR Din Kült. ve Ahl.Bil. KASTAMONU/ARAÇ/İğdir İmam Hatip Ortaokulu 84/83,584
BEYTULLAH ŞAHİN Din Kült. ve Ahl.Bil. YOZGAT/YERKÖY/Nurdoğdu Ortaokulu 84/84,099
HAFİZE AYŞEM FİDANSOYLU Müzik MUŞ/BULANIK/Bedevi Baran Ortaokulu 63/62,589
ÖZLEM İNCEDOĞAN Müzik ŞANLIURFA/SİVEREK/Vakıf Ortaokulu 66/65,625
BUĞSE ACAR Müzik YOZGAT/ŞEFAATLİ/Fatih Ortaokulu 68/68,459
BEYZA NUR BÜYÜKTÜRKMEN Müzik HATAY/HASSA/Aktepe Anadolu Lisesi 65/65,327
CANGÜL TÜRKGÜZELİ Müzik BİTLİS/MUTKİ/Atatürk Ortaokulu 63/63,118
ELİF SEZGİN Almanca BİTLİS/AHLAT/Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi 83/82,945
GÜLEYCAN ÖZDEN Teknoloji ve Tasarım BATMAN/MERKEZ/İMKB Belde Ortaokulu 74/73,686
SAMET ÇAKIR Biyomedikal Cihaz Teknolojileri ANKARA /KEÇİÖREN/Şehit Mehmet Karakaşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 78/78,362
HANDE KAHYAOĞLU Bilişim Teknolojileri GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Güngürge Ortaokulu 92/91,619
HACI AHMET ÖZTÜRK Bilişim Teknolojileri GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu 96/95,594
BURCU DEMİR Bilişim Teknolojileri ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Mehmet Hacıbozanoğlu Ortaokulu 89/89,387
MURATCAN NALBANT Bilişim Teknolojileri BATMAN/MERKEZ/Petrol Ortaokulu 93/93,008
EBRU KESKİN KAHRAMAN Görsel Sanatlar ÇANKIRI/KURŞUNLU/Şehit Murat Ustaoğlu Anadolu Lisesi 79/79,159
RABİA ÇAKIRLI Görsel Sanatlar ERZİNCAN/TERCAN/Çadırkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi 75/74,514
LEMAN ATEŞ İlköğretim Matematik Öğr. HATAY/REYHANLI/Toki İstiklâl Ortaokulu 78/78,051
MUSTAFA UFUK İlköğretim Matematik Öğr. BATMAN/KOZLUK/Çayhan Ortaokulu 77/76,507
VEYSEL KAYA İlköğretim Matematik Öğr. VAN/TUŞBA/Gedikbulak Ortaokulu 79/79,414
ELİF ÇELİK İlköğretim Matematik Öğr. VAN/TUŞBA/Koç Ortaokulu 86/85,779
MERVE ACAR  İlköğretim Matematik Öğr. ÇANKIRI/ILGAZ/Ilgaz Yavuz Sultan Selim Ortaokulu 89/89,105
MAHİR BAĞCI İlköğretim Matematik Öğr. ADIYAMAN /GÖLBAŞI/Çatalağaç Ortaokulu 85/84,572
HACI YUSUF COŞKUN İlköğretim Matematik Öğr. GAZİANTEP/NURDAĞI/Hüsniye Özdemir İmam Hatip Ortaokulu 84/83,771
HİLAL SÖYLEMEZ İlköğretim Matematik Öğr. MARDİN/DARGEÇİT/Kılavuz İmam Hatip Ortaokulu 75/75,495
HATİCE KAHRAMAN İlköğretim Matematik Öğr. ŞANLIURFA/AKÇAKALE/İbni Rüşd İMKB İmam Hatip Ortaokulu 79/78,879
SÜMEYYE DEMİR  İlköğretim Matematik Öğr. KONYA/ÇUMRA/Karkın Atatürk Ortaokulu 87/86,654
ZEYNEP TOZLU İlköğretim Matematik Öğr. SİVAS/GÜRÜN/Gürün 80.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu 83/83,006
GAMZE KAYA İlköğretim Matematik Öğr. YOZGAT/AKDAĞMADENİ/Şehit Haydar Vural İmam Hatip Ortaokulu 85/84,757
LEMAN ATEŞ İlköğretim Matematik Öğr. HATAY/REYHANLI/Toki İstiklal Ortaokulu 78/78,051
GAMZE DEMİR İlköğretim Matematik Öğr. VAN/ÖZALP/Aşağı Balçıklı Ortaokulu 76/76,082
SEMA NUR TANGAL İlköğretim Matematik Öğr. GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Mustafa Necati Ortaokulu 89,67/85,391
EMRE OZAN SOYDAN İngilizce GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Ticaret Borsası Ortaokulu 81/81,465
ECEM MERVE PARPUCU İngilizce KARS/MERKEZ/Haydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 79/78,94
İNANÇ CANPE İngilizce SİVAS/MERKEZ/Halis Gülle Anadolu Lisesi 93/92,621
İREM COŞKUN İngilizce SİVAS/KANGAL/Alacahan Ortaokulu 79/79,109
NİSANUR GENÇ İngilizce RİZE/KALKANDERE/Atatürk İlkokulu 86/85,587
GÖZDE GENÇ  İngilizce SİİRT/MERKEZ/Abdülhakim Ayten Anadolu İmam Hatip Lisesi 74/74,021
ABDUSSAMET KAVAK  İngilizce BATMAN/MERKEZ/Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu 80/80,113
FATMA HOROZ  İngilizce GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Ticaret Borsası Ortaokulu 83/83,366
DİLARA GÖKGÖZ İngilizce AKSARAY/MERKEZ/Sevinçli Ortaokulu 86/86,282
KÜBRA ER  İngilizce ADIYAMAN /GÖLBAŞI/Gölbaşı Yunus Emre Anadolu Lisesi 83/83,039
SEDANUR ÇELENK İngilizce YOZGAT/MERKEZ/Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 85/84,759
BETÜL KIRAN İngilizce RİZE/KALKANDERE/Dağdibi Ortaokulu 82/82,305
KÜBRA KOZAK İngilizce KAHRAMANMARAŞ/ELBİSTAN/Elbistan Bahçelievler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 85/84,782
ELİF DEMİRAL  İngilizce KİLİS/MERKEZ/Mehmet Uluğ Can Ortaokulu 77/76,967
BUSE GÖK  İngilizce MUŞ/HASKÖY/100.Yıl Gazi Ortaokulu 75/74,977
İLKNUR KOCAKURT İngilizce MUŞ/MERKEZ/Karaağaçlı İmam Hatip Ortaokulu 75/74,717
CANSU GÜNDÜZ İngilizce GAZİANTEP/NİZİP/Akçakent Ortaokulu 81/80,53
ÖZDE SAYAN  Lise Matematik Öğr. ERZİNCAN/REFAHİYE/Refahiye Anadolu Lisesi 88/88,072
YEŞİM GÜRBÜZ  Lise Matematik Öğr. UŞAK/BANAZ/Şehit Rıfat Gündüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 91/91,366
ASLINUR GÖKKAYA Lise Matematik Öğr. KARS/KAĞIZMAN/Kağızman Aras Anadolu Lisesi 85/84,559
HATİCE BİLGE Lise Matematik Öğr. ŞANLIURFA/SİVEREK/Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi 85/85,276
KENAN KAYA Sosyal Bilgiler KARS/SARIKAMIŞ/Gazipaşa Ortaokulu 85/84,664
DİLARA KOÇER Sosyal Bilgiler AĞRI/MERKEZ/Ahmet Alagöz Ortaokulu 83/82,65
MEHTAP DEMİRPARMAK Sosyal Bilgiler ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 83/82,952
FERAY ÖZDEMİR Sosyal Bilgiler İSTANBUL/ESENYURT/Toki Kırımlı Fethiye Şükrü Olcay Ortaokulu 87/87,367
SİNEM COMBA  Türk Dili ve Edebiyatı SİVAS/AKINCILAR/Akıncılar Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi 87/86,633
ALİ BİLGİÇ Türk Dili ve Edebiyatı YOZGAT/YERKÖY/Rabia Koyunbaşoğlu Anadolu Lisesi 91/90,95
MERVE ŞABAN Türk Dili ve Edebiyatı YOZGAT/ÇAYIRALAN/Şehit İsmail Genç Anadolu Lisesi 87/87,057
BETÜL BİLYAZ Türk Dili ve Edebiyatı KOCAELİ/DİLOVASI/Dilovası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 90/89,924
ŞERİFE AKINCI ARAÇ  Türk Dili ve Edebiyatı ŞANLIURFA/HALFETİ/Argıl Çok Programlı Anadolu Lisesi 87/86,999


Diğer Duyurular